W jesiennej edycji zabawy Polecam RoyaLOVE bierze udział sześć Blogerek. Przedstawiamy pierwszą z nich –  Sylwię Świercz tworzącą pod marką Perła Art.


Sylwia Świercz

Sylwia Świercz

Parę słów o sobie – hm od czego zacząć? Może od tego – mam na imię Sylwia jestem matką, żoną, geografką, fotografką – amatorką, kobietą poszukującą nowych umiejętności i właśnie z tego poszukiwania wzięło się moje zainteresowanie rękodziełem. Zaczęło się niebiżuteryjnie. Moja przygoda z rękodziełem rozpoczęła się w 2009 roku, kiedy to będąc na studiach podyplomowych spotkałam się pierwszy raz z techniką decoupage. Bardzo mi się ona spodobała. Zaczęłam szukać informacji na jej temat i tworzyć pierwsze prace. Wtedy też utworzyłam mój blog Uroczysko Luny.

Angarika Sylwia Świercz Amaltea Sylwia Świercz Kleopatra, Sylwia Świercz Fiołek, Sylwia Świercz Merlin Monroe Sylwia Świercz Królowa nocy Sylwia Świercz

Mniej więcej w 2011 roku natrafiłam na jednym z forów internetowych na biżuterię wykonaną przy użyciu sznurków sutasz – zafascynowała mnie ona bardzo. To, jakie daje możliwości, jej forma, kształt, faktura. Zaczęło się zdobywanie wiedzy na jej temat. Robiąc kolejne sutaszowe projekty, powoli poznawałam i inne techniki biżuteryjne, aby wzbogacić mój warsztat pracy. Tak dodałam do niego elementy beadingu i haftu koralikowego. Prace biżuteryjne tworzę pod marką Perła Art, z którą to nazwą bardziej znana jestem gronu biżuteryjnemu.

Nadzieja Sylwia Świercz Kwiat Paproci Sylwia Świercz DrzewoŻycia Sylwia Świercz

Tworzenie, blogowanie administrowanie grup rękodzielniczych na FB oraz koordynowanie projektów na WOŚP to nierozerwalne elementy mojego obecnego życia. Nie wyobrażam sobie bez nich żadnego dnia. To, jak terapia – tylko bez potrzeby chodzenia do lekarza. Nie umiem siedzieć przed telewizorem – żeby żyć muszę tworzyć 🙂 wtedy jestem szczęśliwa. W moje projekty wkładam moją pasję, cząstkę mojej duszy i serca.

oko smoka Kolczyki Aslaug Pani Zima

Czy jeszcze jakieś techniki pojawią się w mojej pracowni? Myślę, że tak. Jest jeszcze parę rzeczy, których chciałabym się nauczyć. Kiedy to nastąpi? Nie wiem, ale na pewno dowiecie się tego odwiedzając mój blog lub fan page, na które Was serdecznie zapraszam.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam na mojego bloga

Sylwia Świercz
http://dekupazoweuroczysko.blogspot.com/


 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz