Lato minęło, dobiegła też końca letnia edycja konkursu dla Blogerów – „Polecam RoyaLOVE”.  W naszej akcji wzięły udział cztery fantastyczne Artystki – Dorota, Magda, Marta i Ola. Przez trzy miesiące trwania konkursu zaprezentowały one na blogu Royal-Stone swoje prace, przygotowały dla Was wspaniałe tutoriale z technik beadingu, sutaszu i metaloplastyki oraz opowiedziały o swoich pasjach.

W tym czasie mogliście także skorzystać ze specjalnych rabatów w sklepie www.royal-stone.pl pobierając specjalny KOD RABATOWY opublikowany na blogach każdej z czterech Artystek.

Jak wiecie, nasza akcja przewidywała nagrodę dla tej z Blogerek, której KOD RABATOWY użyliście największą liczbę razy.

Teraz czas na podsumowanie: BON O WARTOŚCI 500 zł trafia do P. Magdaleny Bielskiej MAB. Udział procentowy wykorzystania przez Was kodu rabatowego opublikowanego na blogu Magdy był najwyższy (wyniósł 31,92%).

Artystkom biorącym udział w konkursie serdecznie dziękujemy i oprócz przekazania nagrody głównej miło jest nam także wręczyć każdej z Uczestniczek upominki. Oczywiście zachęcamy do odwiedzania blogów dziewczyn nawet po skończeniu tej tury zabawy. Każda z nich otrzymała od nas kod na 7% rabat w royal-stone.pl, więc jeśli szukasz inspiracji i chcesz przy okazji robić tańsze zakupy koniecznie do nich zaglądaj.

 

http://sutasz-slomkad.blog.pl/ do Doroty Mazur (Słomki), Vakaras
http://lunamis.blogspot.com/ do Aleksandry Góry, Lunamis
http://sztukkilka.blogspotcom.pl/ do Marty Norenberg, Sztuk Kilka
http://mabmagdalenabielska.blogspot.com/ do Magdaleny Bielskiej, MAB

 

03_Royalove_nagrody 04_Royalove_sylwetki_Artystek

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz