Kwiecień w Kalendarzu biżuteryjnym Royal-Stone na rok 2017 jest poświęcony Wikingom, czyli inspiracji konkursowej, która w ubiegłym roku wzbudziła chyba najwięcej waszych emocji 🙂  Werdyktem Jury zwyciężył niesamowity naszyjnik Pani Krystyny Latosik, w którym Artystka niezwykle twórczo łącząc różne materiały osiągnęła niesamowity efekt. Dopełnieniem całości jest prezentacja rezultatów sesji fotograficznej z udziałem zwycięskiego naszyjnika zrealizowanej przez fotografików artystycznych Marcina i Sylwię Ciesielskich – Quality Pixels Photography i jednocześnie Członków Jury ubiegłorocznej edycji naszego Konkursu.

Serdecznie zapraszamy do lektury!

 

 

Duża ilość codziennych obowiązków powoduje, że bardzo często własne zainteresowania spychamy na dalszy plan. Warto jednak obok zwyczajnego życia mieć SWÓJ odrębny ŚWIAT – tworzyć i mieć satysfakcję z tego co się wykonuje.

Od zawsze zajmowałam się wieloma dziedzinami sztuki: maluję, piszę, szyję, szydełkuje itd. Od około 8 lat moją pasją jest także tworzenie biżuterii. Zaczynałam od frywolitek, potem zakochałam się w sutaszu no i tak wpadłam jak przysłowiowa “śliwka “. Stopniowo uczyłam się nowych technik tworząc to coraz ciekawsze prace. Jestem w 100% samoukiem. Moim motorem napędowym jest upór, cierpliwość, a przede wszystkim wyobraźnia. Uwielbiam wykonywać duże projekty, jednak tworzenie mniejszych form również sprawia mi dużo frajdy.

Bardzo chciałbym nauczyć się fotografowania moich prac i jest to jeden z kolejnych celów do osiągnięcia. Dostrzegam, jak ważne jest zaprezentowanie biżuterii na fotografii oddającej jej piękno. Efekty mariażu biżuterii z fotografią znakomicie oddają przepiękne artystyczne fotografie Marcina i Sylwii Ciesielskich tworzących pod nazwą Quality Pixels Photography.

 

Bardzo lubię obdarowywać rodzinę i moich znajomych samodzielnie wykonaną biżuterią. Daję im wówczas cząstkę mojej artystycznej duszy, a każdy uśmiech  to “woda na młyn” do tworzenia nowych prac.

Zapraszam do obejrzenia moich prac na  Facebooku na koncie Krystyna Latosik oraz moim fanpage’u.

Od niedawna prowadzę również bloga na którego serdecznie Was zapraszam.

Pozdrawiam Krystyna.

 

Konkursy biżuteryjne Royal-Stone

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Inne prace

 

 

 

 

 

Kartka z Kalendarza Royal-Stone. Kwiecień 2017

 

 

Serdecznie dziękujemy Quality Pixels Photography za udostępnienie zdjęć do wykorzystania w niniejszym wpisie.

Jeśli tworzysz biżuterię weź udział w tegorocznej edycji Konkursu biżuteryjnego Kalendarz biżuteryjny Royal-Stone 2018! Szczegóły znajdziesz TUTAJ