Dzisiaj, czyli 9 lutego, rozpoczynamy konkurs biżuteryjny “Sutaszowe Inspiracje”.
Na konkurs “Sutaszowe Inspiracje” złoży się 12 konkursów cząstkowych. W każdej części zadaniem Uczestników będzie uszycie biżuterii w technice sutasz, każdorazowo z wykorzystaniem wskazanego przez nas sznurka z limitowanej kolekcji sutaszu polskiego.
Oprócz rzeczy najważniejszej – fantastycznej kreatywnej zabawy, do wygrania także cenne nagrody!

Szczegóły znajdziecie w Regulaminie.

Konkurs rozpoczynamy od tworzenia biżuterii z wykorzystaniem sznurka “Winter Morning” (kod sznurka w sklepie wwww.royal-stone.pl : PL197)
Stwórzcie biżuterię wykorzystując sznurek “Winter Morning” i zgłoście ją do konkursu! (można zgłosić do konkursu prace wykonane z wykorzystaniem wskazanego sznurka przed jego ogłoszeniem).
Termin nadsyłania zgłoszeń: 4 marca 2024 r.
Trzymamy za Was kciuki i czekamy na zgłoszenia!

Laureatów wyłoni Jury w składzie:

  1. Ewa Genge – znakomita sutaszystka, osoba, dzięki której mamy polskie sznurki sutasz, założycielka platformy Kursy tworzenia oraz Akademii Sutaszu.
  2. Urszula Łęczycka Jeziorska – znana wszystkim doskonale i ceniona twórczyni kostiumów, w tym fantastycznych projektów skomponowanych z tworzonych przez Was sutaszowych prac. Najnowszy, trwający projekt Artystki to Soutache Fairytales.
  3. Ambasadorka limitowanej kolekcji sutaszu polskiego, projektantka wzoru sznurka wykorzystanego przez Was w danej części konkursu.
    W pierwszej części skład Jury zasili Anna Szarek – znakomita Artystka, sutaszystka prowadząca Pracownię Biżuterii Artystycznej AHM, projektantka sznurka “Winter Morning”.