W tym etapie naszego konkursu biżuteryjnego było bardzo romantycznie <3 🙂

Prezentujemy wam  wyniki konkursu dla 6 inspiracji zatytułowanej „Romantyzm i romantyczność”. To kolejna znakomita okazja do podziwiania Waszych wspaniałych prac biżuteryjnych. Oprócz prezentacji nagrodzonych prac we wpisie znajdziecie również wszystkie prace, które zostały przyjęte do konkursu do inspiracji “Romantyzm i romantyczność”.

A przed nami jeszcze 6 kolejnych części konkursu. Jeśli tworzysz biżuterię weź udział! Regulamin konkursowy zawierający szczegóły konkursu biżuteryjnego Kalendarz Royal-Stone 2016 znajdziesz TUTAJ.

Zapraszamy też  do dołączenia do specjalnie utworzonej grupy konkursowej – kliknij TUTAJ.

 

 

Prace nagrodzone

 

I miejsce – Kornelia Kubinowska

Komplet – naszyjnik i bransoletka bardzo trafnie nawiązujący do konkursowej inspiracji. Piękny projekt i tradycyjnie już dla Artystki perfekcyjne wykonanie pozwoliły zdobyć najwyższe miejsce na podium.  

02_I_miejsce_Kornelia_Kubinowska

 

 

II miejsce – Blanka Czekalska

Piękny naszyjnik wykonany w technice sutasz. Jury ujęło w tym przypadku bogactwo form występujących w pracy, piękna harmonia kolorów składających się na bardzo udane nawiązanie do konkursowej inspiracji. Estetyka i sposób wykonania na bardzo wysokim poziomie.

03_II_miejsce_Blanka_Czekalska

 

III miejsce – Kamila Szynwałd (ex aequo)

Jury doceniło niezwykle trafne nawiązanie do epoki romantyzmu. Piękny projekt odznaczający się wysokim kunsztem wykonania.

04a_III_miejsce_Kamila_Szynwałd

 

III miejsce – Justyna Pietrzyk (ex aequo)

Justyna Pietrzyk. Jury z wielkim uznaniem odniosło się do subtelnej kompozycji kolorystycznej naszyjnika i interesującego nawiązania przez Autorkę do tematu konkursowej inspiracji. Wysoki poziom techniczny i estetyczny pracy.

04b_III_miejsce_Justyna_Pietrzyk

 

05_Wyróżnienie_Karolina_Witrowa

 

06_Wyróżnienie_Monika_Nowakowska

 

07_Wyróżnienie_Małgorzata_Niesobska

 

08_Wyróżnienie_Małgorzata_Rybicka

 

10_Wyróżnienie_Izabela_Krawczyk

 

11_Wyróżnienie_Marta_Krajewska

 

12_Wyróżnienie_Anna_Kiryło

 

13_Wyróżnienie_Beata_Zielińska-Szymańska

 

14_Nagroda_publiczności_Justyna_Pietrzyk

 

 

Wszystkie prace przyjęte do konkursu