Dwa “Kolory Roku 2016”


 

Pantone wydał raport na temat barw, które będą modne w sezonie wiosna-lato 2016. W zestawieniu znajdujemy 10 łagodnych barw, a kolorami nadchodzącego roku będą kolory nazwane Rose Quartz (ang. kwarc różowy) i Serenity (ang. spokój).

Trendy 2016 Pantone Rose Quartz Serenity blog Royal-Stone

Zgodnie z informacjami podawanymi prze Pantone przyszłoroczne zestawienia kolorystyczne mają dać nam chwile ucieczki i wytchnienia od stresu związanego z codziennością i problemami życia społecznego przenosząc w subtelny, irrealny świat spokoju oraz delikatności.

Rose Quartz (PANTONE 13-1520)

Serenity (PANTONE 15-3919)

Trendy 2016 Pantone Rose Quartz Tosia blog Royal-Stone

 

 

Rose Quartz  ma nas do siebie przekonać swoją łagodnością, wzbudzać wyobrażenia pogodnego zachodu słońca, niewinności objawiającej się rumieńcami na policzkach, oraz kwitnących kwiatów.  To kolor spokoju i beztroski  na najbliższy okres wiosna-lato.

 

Trendy 2016 Pantone Serenity Emilio Sosa blog Royal-Stone

 

 

 

W zamierzeniu Serenity przywoływać ma w każdej chwili piękne błękitne niebo  i  dawać poczucie przestrzeni. Podobnie jak Rose Quartz ma oddziaływać na nas uspokajająco i dawać okazje do chwil wytchnienia.

 

 

 

Poniżej przedstawiamy kilka naszych propozycji inspirowanych kolorami 2016 roku. Przy części z nich praca jeszcze wre 🙂

 

21-IMG_9057

Royal-Stone inspiracje pantone 2016 Serenity Rose Quartz

Royal-Stone inspiracje 2 pantone 2016 Serenity Rose Quartz

 

Szeroki wybór półfabrykatów w kolorach roku 2016, z których stworzysz własne biżuteryjne RękoDzieła znajdziesz w naszym sklepie internetowym pod linkiem www.royal-stone.pl.

Serdecznie zapraszamy do tworzenia!

 

fotki pantone1