Bransoletki na gumce ze szkła polarnego

Robienie bransoletek na gumce i nie tylko

Każda z nas lubi mieć coś ładnego, oryginalnego, coś, co nas wyróżnia. Doskonale w tej roli sprawdza się własnoręcznie wykonana biżuteria, o której atrakcyjności nie zawsze przesądza wyszukana technika, w jakiej jest stworzona, ale bardzo często materiały, z których jest wykonana. Dziś chcę pokazać Wam bardzo proste w wykonaniu bransoletki, do skomponowania których użyliśmy pięknie mieniących się kul szkła tęczowego, onyksów, kilku przekładek i zawieszek. No i oczywiście popularnej i niezawodnej gumki silikonowej.

Bransoletki takie są idealnym pomysłem na biżuterię w sytuacjach “nie-mam-nic-fajnego-na-dziś” albo na prezent dla miłej osoby, nawet taki, który trzeba wykonać w przysłowiowe 5 minut. Jeszcze tylko jedno z naszych praktycznych pudełek prezentowych i można już obdarować mamę, siostrę czy przyjaciółkę. Taki prezent na pewno ucieszy obdarowywaną kobietę, bo nie ma to jak coś, co powstało z myślą o konkretnej osobie, biżuteria, która zawiera cząstkę autora – jego dobre myśli, iskrę energii i kawałek serca.

01-@ PRODUKTY 7 @13

Szkło tęczowe ślicznie opalizuje i czasem jest nazywane przez nasze klientki szkłem polarnym – naprawdę można mieć wrażenie, że w gładkich kulkach ktoś zamknął zorzę polarną ;). Co fajniejsze – występuje w wykończeniu matowym i błyszczącym.

szkło tęczowe Royal-Stone

Szkło tęczowe – kule 10m

Zawieszki do bransoletek – podkręcają charakter biżuterii

Za oryginalność i charakter projektu zawsze odpowiadają dodatki. Świetnie w tej roli sprawdza się nasza kolekcja zawieszek. Znajdzie się tu coś dla miłośników psów i kotów, alergików zmuszonych korzystać ze stali chirurgicznej czy ceniących zawijaski i zakrętaski oraz srebrne i złote rozety ;). O użytym w naszych zawieszkach motywie Kwiatu Życia pisaliśmy parę postów wcześniej – zapraszamy do lektury.

Indywidualnego SMAKU doda Waszym bransoletkom niewielkie pasmo jedwabnego Sari.

1-IMG_2806

Poniżej kilka inspiracji bransoletkowych. We wszystkich projektach użyto produktów z oferty royal-stone.pl

 

02-@ GOTOWE @2

szkło tęczowe, oponki cyrkoniowe, kryształki, zawieszka koniczyna i zawieszka psia łapa

 

03-@ GOTOWE @3

szkło tęczowe, zawieszki kość i kwiat życia, kryształkowy łącznik

 

04-@ GOTOWE @4

szkło tęczowe, onyks, hematyt fasetowany, zawieszka ażurowa floral, pasmo sari

 

05-@ GOTOWE @5

szkło tęczowe, matowy agat szary, onyks, fasetowany hematyt, kryształkowy łącznik, zawieszka ważka, kryształkowa kropla, pasmo sari

 

06-@ GOTOWE @6

szkło tęczowe, matowy agat szary, kryształkowy łącznik, hematyty, oponki cyrkoniowe, zawieszki dla fanów psa i kota

 

07-@ GOTOWE @7

matowione szkło tęczowe, kryształkowy łącznik, fasetowany onyks, oponki cyrkoniowe, zawieszka be Royal

 

08-@ GOTOWE @8

szkło tęczowe, onyks, kryształkowy łącznik, zawieszki be Royal i wazka, oponki cyrkoniowe, hematyt

 

09-@ GOTOWE @9

szkło tęczowe, matowy agat szary, kryształkowe krople, łącznik kryształkowy, hematyt zawieszka ważka i oponki cyrkoniowe

 

1-@ GOTOWE @11

szkło tęczowe, onyks, oponki cyrkoniowe, hematyty, zawieszka ażurowa flofloral, kropla agatu brazylijskiego

Jak widzicie, bransoletki są bardzo efektowne, a do tego łatwe w wykonaniu! Jeśli robicie takie bransoletki, prosimy o linki do Waszych prac!