Za nami już druga – jesienna edycja konkursu dla Blogerów – „Polecam RoyaLOVE”. W tej edycji wzięło udział sześć uzdolnionych Artystek – Joanna, Justyna, Katarzyna, Sylwia, Małgorzata i Weronika. Przez trzy miesiące trwania konkursu zaprezentowały one na blogu Royal-Stone swoje prace, przygotowały dla Was wspaniałe tutoriale z technik beadingu, sutaszu i metaloplastyki oraz opowiedziały o swoich pozabiżuteryjnych pasjach i zainteresowaniach.

W tym czasie mogliście także skorzystać z rabatów w sklepie www.royal-stone.pl pobierając specjalne, personalizowane KODY RABATOWE opublikowane na blogach każdej z nich.

Jak wiecie, nasza akcja przewidywała nagrodę dla tej z Blogerek, której KOD RABATOWY użyliście największą liczbę razy.

Teraz czas na podsumowanie: BON O WARTOŚCI 500 zł trafia do Weroniki Kaczor blogowej Weraph. Udział procentowy wykorzystania przez Was kodu rabatowego z bloga Weroniki był najwyższy (wyniósł 26,92%).

 

Royalove_02_wyniki_blog_wpis2

Artystkom biorącym udział w konkursie serdecznie dziękujemy. Dziękujemy także Wam – czytelnikom blogów rękodzielniczych i klientom royal-stone.pl którzy w tym konkursie pełnią niejako rolę jurorów.

Oczywiście zachęcamy do odwiedzania blogów dziewczyn nawet po skończeniu tej tury zabawy. Każda z nich otrzymała od nas kod na 7% rabat w royal-stone.pl, więc jeśli szukasz inspiracji i chcesz przy okazji robić tańsze zakupy koniecznie do nich zaglądaj.

Dla przypomnienia w tej edycji zabawy udział brały:

🍂  Joanna z http://madebygigi.blogspot.com/
🍃  Justyna z http://justynakrupkowska.blogspot.com/
🍁  Katarzyna z http://miracolopiccolo.blogspot.com/
🍂  Małgorzata z http://qlkart.blogspot.com/
🍃  Sylwia z http://dekupazoweuroczysko.blogspot.com/
🍁  Weronika z http://koralikowaweraph.blogspot.com/

Weraph Krupkowska Gigi Miracolo Qlka Perla Art

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz