Stare przysłowie mówi: “Gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść”. My poszłyśmy o krok dalej 😉 co powiecie nie na sześć a 450, i nie kucharki a cudowne biżuteryjki? Trzeba jednak zacząć od początku …. Historia sięga roku 2013, kiedy to w wirtualnym świecie fejsbuka powstała grupa Sutasz dla każdego 2.0. Jeszcze na początku ubiegłego roku było nas nieco ponad 200, w tej chwili jest nas już 450 pozytywnie zakręconych osób pracujących w różnych technikach biżuteryjnych – głównie sutaszu i beadingu. Wyjątkowe jednak w naszej grupie jest to, że wirtualne znajomości przeniosłyśmy również do realnego świata, a naszą tradycją stały się grupowe zloty w różnych regionach kraju.

W tym roku miałyśmy okazję spędzić razem czas w samym sercu Polski na Mazowszu.

 

Przez dwa dni oddawałyśmy się przyjemnościom …. było wszystko to, co lubimy najbardziej …. słodycze, przywiezione z domu pyszne nalewki, szycie, szydełkowanie, koralikowanie, masaże, mnóstwo pozytywnej energii, wieczorne granie, plotkowanie i prezenty 🙂 za które z całego serca dziękujemy Royal-Stone. Paczuszki, które były niezwykle miłym dodatkiem trafiły do każdej z uczestniczek zlotu i już niebawem postaną z nich przepiękne grzebienie do włosów.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, którym sutasz i koraliki wystukują w sercu biżuteryjny rytm do odwiedzenia nas na FB i być może na kolejnym zlocie 🙂

Agnieszka Koza


W czasie zlotu ogłosiliśmy wśród Uczestniczek mini konkurs na wykonanie ozdobnego grzebyka do włosów. Warunkiem udziału w konkursie było wykonanie ozdoby na bazie grzebyka otrzymanej od Royal-Stone oraz użycie koralików Round Beads i Dagger. Oto jak biżuteryjki poradziły sobie z zadaniem.


Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz