W naszym poprzednim wpisie dotyczącym letniej limitowanej kolekcji sutaszu polskiego pisaliśmy, o tym, jak z wielką radością i zaciekawieniem podglądamy Wasze prace, które publikujecie w sieci – na Facebooku i Instagramie. Cieszy nas, kiedy widzimy biżuterię przez Was wykonaną i to w jak kreatywny sposób wykorzystujecie materiały biżuteryjne kupione u nas w sklepie royal-stone.pl

Odwiedż nasza grupę na facebooku - Biżuteryjne tutoriale, porady, warsztaty, handmade, DIY

Pisaliśmy też wtedy, jak duże wrażenie zrobiła na nas biżuteria uszyta przez Annę Szarek z Anna Hand Made. Zdecydowaliśmy, że to właśnie Anna zostanie Ambasadorką kolejnej, jesienno-zimowej odsłony limitowanej kolekcji polskiego sutaszu.

Anna we współpracy z Royal-Stone zaprojektowała trzy nowe sznurki sutaszowe:

Kolory Limitowanej Kolekcji Sutaszu Polskiego by Anna Szarek

Anna nie tylko zaprojektowała te śliczne sznurki sutaszu, ale także uszyła z nich cudowną biżuterię. 

Ze sznurka sutasz Pumpikn Pie (PL195) powstał naszyjnik w ciepłych kolorach przywołujących na myśl październikowe słońce i złotą polską jesień.


Ze sznurka sutasz Coffee Time (PL196) w beżach i turkusie powstał komplet biżuterii – wisior i kolczyki.


I w końcu, ze sznurka sutasz Winter Morning (PL197) Anna uszyła komplet biżuterii – kolczyki i broszkę w eleganckim połączeniu granatu i bieli.

My jesteśmy zachwyceni tą kolekcją. Mamy nadzieję, że i wam przypadnie do gustu i ze sznureczków wchodzących w jej skład powstanie wiele pięknych sutaszowych prac. 

A my już teraz szukamy Ambasadorki, która zaprojektuje kolejną — wiosenno-letnią  Kolekcję Sutaszu Polskiego. Uszyj biżuterię z użyciem sznurka z Kolekcji by Anna Szarek i przyślij jej zdjęcie na adres konkursy@royal-stone.pl. Na zdjęcia czekamy do 31.12.2023r.