Na naszym blogu od początku jego istnienia uzbierało się sporo różnorakich tutoriali poświęconych różnym technikom i o różnym stopniu trudności. Wszystkie one są do odnalezienia w naszym dziale TUTORIALE. Wiemy, że chętnie i często z nich korzystacie, więc naturalnym wydał nam się pomysł zorganizowania konkursu, w którym wyłonimy Królową Tutoriali – czyli osobę, która najstaranniej i najpiękniej wykona biżuterię w oparciu o jedną z naszych lekcji.

Zasady są proste, a  wszystkie szczegóły znajdziecie w REGULAMINIE

W konkursie nagrodzimy trzy prace, których staranność wykonania i walory estetyczne będą najwyższe. Nagrodami  są zestawy kamieni, koralików i półfabrykatów

Królowa Tutoriali royal-stone.pl

I miejsce – nagroda o wartości 150zł w skład której wchodzą: kaboszon labradorytu, dwa kaboszony jaspisu, dwa kaboszony lapis lazuli, dwa kryształy Rivoli Swarovski, taśma cyrkoniowa, nici Poly Sheen, koraliki Toho Round, Dagger, Dome, Ava, ZoliDuo, Fire Polish i superDuo oraz dwa długie chwosty.

 

Królowa Tutoriali royal-stone.pl

II miejsce – nagroda o wartości 100 zł w skład której wchodzą: zawieszka z agatu, kaboszony lapis lazuli, kaboszon labradorytu, dwa kryształy Rivoli Swarovski, nici Poly Sheen, koraliki toho Round, ZoliDuo, Fire Polish, Dome, Dagger, Ava i SuperDuo oraz dwa grube chwosty.

 

Królowa Tutoriali royal-stone.pl

III miejsce – nagroda o wartości 50 zł w skład której wchodzą: dwa kaboszony lapis lazuli, dwa kryształy Rivoli Swarovski, nici Poly sheen, koraliki ZoliDuo, dagger, Dome, Ava oraz długi chwost.

Wyniki konkursu będą ogłoszone dn. 23.02.2018 na fanpage’u Royal-Stone.