Wszystkich posiadaczy GESZTELEK zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie biżuteryjnym “MISTRZ GESZTELKI 2018”.

Zasady są proste – poniżej podajemy je w skrócie a wszystkie szczegóły znajdziecie w Regulaminie pod linkiem – kliknij TUTAJ

1. Do dnia 5 lutego 2018 r. do godz. 10.00 należy wykonać i zgłosić do konkursu pracę biżuteryjną, w której wykorzystałyście własnoręcznie wycięte kształty z blachy za pomocą “gesztelki”  (takiej jak np. tutaj).

2. Oprócz świetnej zabawy w trakcie tworzenia biżuterii na konkurs, sławy i chwały 😉  możesz wygrać także nagrody:

I miejsce – bon o wartości 250 zł do wykorzystania na www.royal-stone.pl + karta VIP (uprawniajaca do stałego rabatu -18% we wszystkich sklepach Royal-Stone)

II miejsce – bon o wartości 100 zł do wykorzystania na www.royal-stone.pl

III miejsce – bon o wartości 50 zł do wykorzystania na www.royal-stone.pl

Nagroda Publiczności – bon o wartości 50 zł do wykorzystania na www.royal-stone.pl

3. WAŻNE: Jednym z warunków udziału w konkursie jest dołączenie do specjalnej grupy na facebooku (do której trafisz klikając TUTAJ) i opublikowanie na niej jako posta przynajmniej jednego zdjęcia z twojego warsztatu pokazującego pracę nad biżuterią konkursową na dowolnym etapie jej powstawania.

 

Nasz konkurs to także świetna okazja do zetknięcia się bliżej i szerszego zainteresowania możliwościami tak prostego narzędzia jakim jest gesztelka. Małe nakłady finansowe i odrobina cierpliwości (a podpowiemy, że szybko nabiera się wprawy 🙂 ) pozwolą także aktualnym nowicjuszom po stosunkowo krótkim czasie wykonywać własne efektowne elementy. Te oryginalne elementy z powodzeniem będzie można wykorzystywać we własnych projektach biżuteryjnych (i to nie tylko typowo jubilerskich i metaloplastycznych 🙂 )

Jeśli ktoś jeszcze nie zetknął się z gesztelką serdecznie zapraszamy do wpisu tematycznego przygotowanego specjalnie dla osób początkujących – kliknij TUTAJ