Mamy wielką przyjemność zaprezentować Wam dzisiaj kolejną odsłonę projektu GARDENS. The Royal Beauty autorstwa dwóch zdolnych dziewczyn – kostiumografki Urszuli Łęczyckiej-Jeziorskiej oraz  fotografki
Jolania Fotografia. Jak w każdej z odsłon nie mogło zabraknąć także pięknej modelki, do zdjęć pozowała piękna Julia Kamińska. Tym razem czaruje na Księżna Pomarańczarni!

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy zostać mecenasem tak wyjątkowego projektu jak Gardens. The Royal Beauty.  Cieszymy się także, że produkty dostępne w Royal-Stone mogły posłużyć do stworzenia tak zachwycających Dzieł! 

Serdecznie zapraszamy Was do przeczytania wpisu, obejrzenia wyników sesji fotograficznej a także “zakulisowych” zdjęć wykonanych w trakcie powstawania kostiumu. Duchess of Orangery – Księżna Pomarańczarni to nasza piąta odsłona projektu GARDENS. The Royal Beauty.

Oranżerie, pomarańczarnie, ogrody zimowe stały się w Europie bardzo popularne w XIX wieku. Dzięki panującemu w nich odpowiedniemu mikroklimatowi ludzie nawet zimą mogli i mogą nadal cieszyć się pięknem egzotycznych roślin. Charakterystyczne dla tych budynków ozdobne rozetowe okna były dla mnie inspiracją dla stworzenia spódnicy kostiumu. Gorset zdobią paprocie, monstery i ręcznie wykonane kwiaty cytrusów.

Przepiękne złote liście i perłowe monstery do kapelusza i naszyjnika dostarczył nam nasz ukochany Royal Stone.

Projekt, kostium i charakteryzacja: Urszula Łęczycka – Jeziorska

Fot: Jolania Fotografia

Modelka: Julia Kamińska

Patron projektu: Zamek Królewski w Warszawie

Mecenas projektu: Royal Stone

Partner: Ogród Botaniczny Uniwersytetu Warszawskiego

Serdecznie zapraszam do oglądania a także komentowania

Urszula Łęczycka-Jeziorska


GARDENS. The Royal Beauty – Duchess of Orangery. Sesja


GARDENS. The Royal Beauty – Duchess of Orangery. Przygotowania“Wisienka na torcie” czyli  piękna Julia i kosz pełen cytrusów!