Dzisiaj mamy wielką przyjemność zaprezentować Wam kolejną odsłonę projektu GARDENS. The Royal Beauty zatytułowaną Queen of Bees.

Tym razem Autorki projektu – kostiumografka Urszula Łęczycka-Jeziorska oraz  fotografka Jolania Fotografia zaprosiły do zdjęć piękną Annę Karczmarczyk.

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy zostać mecenasem tak wyjątkowego projektu jak Gardens. The Royal Beauty.  Cieszymy się także, że produkty dostępne w Royal-Stone mogły posłużyć do stworzenia tak zachwycających Dzieł! 

Serdecznie zapraszamy Was do lektury, zobaczenia rezultatów sesji fotograficznej a także zdjęć zza kulis.


Z Tą Pszczołą miało być zupełnie inaczej. Miała być sadem. Serio, takim sadem, który rósł obok warzywnika i zaopatrywał kuchnie XIX wiecznych wiejskich rezydencji. Kwiaty jabłoni, dużo różu i tiulowa suknia, jak najcudowniejsze kolekcje Marchesy. I dopiero tam te pszczoły. Na sukni, na koronie, dookoła wszędzie. Mnóóóstwo pszczół! I wcale nie było tak, że mi się to nagle odwidziało. Po prostu Jola troszkę marudziła, że projekt powinien być bardziej konkretny, mieć pazur. Więc usiadłam i zaprojektowałam wszystko od nowa.

A wszystko zaczęło się od …

… cudownych złotych sześciokątnych baz do biżuterii, których dostałam od Royal-Stone niemały woreczek. True story.


Gardens. The Royal Beauty – Queen of Bees.

Queen of Bees – Anna Karczmarczyk
Fotografie: Jolania fotografia
Projekt, kostium, charakteryzacja, scenografia – Jeziorska&Łęczycka Costume Design
Patron projektu: Zamek Królewski w Warszawie
Mecenas: Royal-Stone

Queen of Bees za kulisami.

Ciężka praca w tegorocznych upałach.