Za nami już trzecia – zimowo-wiosenna edycja konkursu dla Blogerów – „Polecam RoyaLOVE”. W tej edycji wzięły udział cztery uzdolnione Artystki – Joanna, Barbara, Ania i Agnieszka. Przez dwa i pół miesiąca trwania konkursu zaprezentowały one na blogu Royal-Stone swoje prace, przygotowały dla Was wspaniałe tutoriale z technik beadingu, sutaszu i decoupage, oraz opowiedziały o swoich pozabiżuteryjnych pasjach i zainteresowaniach.

W tym czasie mogliście także skorzystać z rabatów w sklepie www.royal-stone.pl pobierając specjalne, personalizowane KODY RABATOWE opublikowane na blogach każdej z nich.

Jak wiecie, nasza akcja przewidywała nagrodę dla tej z Blogerek, której KOD RABATOWY użyliście największą liczbę razy.

Teraz czas na podsumowanie: BON O WARTOŚCI 500 zł wygrała JOANNA GIPKA prowadząca Alchemię Materii. Udział procentowy wykorzystania przez Was kodu rabatowego z bloga Joanny był najwyższy (wyniósł 27,03%). Joannie serdecznie gratulujemy i jednocześnie dziękujemy wszystkim Uczestniczkom zabawy.

polecam RoyaLOVE 3 wyniki

  • kolejność słupków jest przypadkowa i nie odzwierciedla kolejności Uczestniczek, zachowane są jedynie wartości procentowe oddanych głosów.

Oczywiście zachęcamy do odwiedzania blogów dziewczyn nawet po skończeniu tej tury zabawy. Każda z nich otrzymała od nas kod na 7% rabat w royal-stone.pl, więc jeśli szukasz inspiracji i chcesz przy okazji robić tańsze zakupy koniecznie do nich zaglądaj.

Dla przypomnienia w tej edycji zabawy udział brały:

Joanna z http://www.alchemiamaterii.pl/
Barbara z http://kororowekoraliki.blogspot.com/
Ania z http://mosca-sutasz.blogspot.com/
Agnieszka z http://rudziaszkowo.blogspot.com/

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz