Za nami już czwarta – zimowo-wiosenna edycja konkursu dla Blogerów – „Polecam RoyaLOVE”. W tej edycji wzięło udział pięć uzdolnionych Artystek – Anna, Natalia, Katarzyna, Marzena i Agata. Przez pięć miesięcy trwania konkursu zaprezentowały one na blogu Royal-Stone swoje prace, przygotowały dla Was wspaniałe tutoriale z technik beadingu, sutaszu i chainmaille, oraz opowiedziały o swoich pozabiżuteryjnych pasjach i zainteresowaniach.

W tym czasie mogliście także skorzystać z rabatów w sklepie www.royal-stone.pl pobierając specjalne, personalizowane KODY RABATOWE opublikowane na blogach każdej z nich.

Jak wiecie, nasza akcja przewidywała nagrodę dla tej z Blogerek, której KOD RABATOWY użyliście największą liczbę razy.

Teraz czas na podsumowanie: BON O WARTOŚCI 500 zł wygrała ANNA GIL prowadząca Ani Trochę Nudy. Udział procentowy wykorzystania przez Was kodu rabatowego z bloga Anny był najwyższy (wyniósł 27,93%). Joannie serdecznie gratulujemy i jednocześnie dziękujemy wszystkim Uczestniczkom zabawy.

  • kolejność słupków jest przypadkowa i nie odzwierciedla jakiejkolwiek kolejności Uczestniczek, zachowane są jedynie wartości procentowe oddanych głosów.

Oczywiście zachęcamy do odwiedzania blogów dziewczyn nawet po skończeniu tej tury zabawy. Każda z nich otrzyma od nas kod na 7% rabat w royal-stone.pl, więc jeśli szukasz inspiracji i chcesz przy okazji robić tańsze zakupy – koniecznie do nich zaglądaj.

Dla przypomnienia w tej edycji zabawy zaglądaliśmy do: