Nie wszyscy z Was pewnie wiedzą, że doświadczeniem i cennymi radami dzielimy się nie tylko na blogu, a także na warsztatach z koralikowania, czyli warsztatach biżuteryjnych, organizowanych w sklepach stacjonarnych. Dla mnie, jako instruktora jest to najfajniejsza forma przekazywania wiedzy, bo tutorial publikowany w internecie nie zapewnia mi tej możliwości wymiany, jaką daje bezpośredni kontakt z klientem. Spotkanie warsztatowe to cenne doświadczenie, z którego zawsze sama wiele wynoszę. To możliwość kontaktu z ciekawymi osobami, wymiana doświadczeń, spotkanie towarzyskie, żarty, kawa, ale przede wszystkim nauka.

Jeśli o naszych warsztatach dowiadujecie się dopiero teraz to krótkie przypomnienie, gdzie można nauczyć się robienia biżuterii.
Warsztaty biżuteryjne organizujemy w Warszawie przy ul. Puławskiej 26a oraz w Poznaniu, przy ul. Podgórnej 1. Znajdują się tam firmowe sklepy Royal-Stone z salkami warsztatowymi, gdzie oprócz uczenia się jak tworzyć biżuterię znajdziecie wszystkie niezbędne do pracy materiały i koraliki.

Kursy robienia biżuterii kosztują od 99zł do 180zł.

Oczywiście na blogu macie całą masę darmowych kursów tworzenia biżuterii tworzonych zarówno przez nas jak i osoby z nami współpracujące.

Kursy tworzenia biżuterii – krótkie podsumowanie pierwszego półrocza 2018

W tym semestrze spotkania warsztatowe już zakończyliśmy, a wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w spotkaniach. Tych z Was, którym nie udało się zapisać do tej pory, a chcą się z nami spotkać na żywo zapraszamy do śledzenia kolejnych terminów warsztatów, które pojawią się we wrześniu.

W ciągu ostatnich 6 miesięcy udało nam się przeszkolić prawie 200 osób! ( dokładnie 193 osoby). Dziękujemy za zaufanie.


Warsztaty biżuterii w opiniach

Do każdych zajęć staramy się starannie przygotować i sprawić, aby nawet te najbardziej początkujące osoby po odbyciu szkolenia, były w stanie samodzielnie tworzyć biżuterię. Czy się nam to udaje? Myślę, że tak, sądząc po komentarzach oraz zdjęciach prac jakie nam nadsyłacie.  Oto kilka opinii:

Ciekawostki

Często jesteśmy pytani o to, czy panowie również biorą udział w naszych warsztatach.  TAK, panowie również biorą udział w warsztatach, jednak zdarza się to rzadko. W ostatnich 6 miesiącach miałyśmy przyjemność gościć na warsztatach tylko 1 pana 😉

Wiek

Najmłodsi uczestnicy warsztatów mieli 4-5lat natomiast najstarsza kursantka miała 84 lata!

Zasięg

Warsztaty organizowane są w naszych sklepach stacjonarnych w Poznaniu, przy ul. Podgórnej 1a oraz z Warszawie przy ul. Puławskiej 26a. Mimo to chętni na warsztaty przyjeżdżają praktycznie z całej Polski.

Techniki biżuteryjne

Organizujemy warsztaty w różnych technikach i stopniach zaawansowania:
  • ogóle warsztaty tworzenia biżuterii
  • beading
  • haft soutache
  • haft koralikowy
  • bransoletki na krośnie
  • sznur szydełkowo-koralikowy
  • bransoletki owijane na rzemieniu
  • warsztaty indywidualne (głównie supełkowanie pereł i makrama wielorzędowa)
  • warsztaty doszkalające (rozwijające techniki podstawowe)

Tak wyglądają nasze spotkania

                      

Było nam bardzo miło Was wszystkich gościć. Do zobaczenia od września!
Zapraszamy do śledzenia naszej oferty na: royal-stone.pl/warsztaty_i_bony.

Pozdrawiam,

Dorota, Royal-Stone