Kartka z Kalendarza biżuteryjnego Royal-Stone. Styczeń 2019.

Dzisiaj mamy przyjemność opublikować pierwszą kartkę z Kalendarza Royal-Stone 2019.

W ubiegłym roku w naszym konkursie do inspiracji “Zima” w kategorii “Sutasz” zwyciężyła piękna korona wykonana przez Panią Agnieszkę Rodo. Tym samym ozdobiła styczniową kartę naszego Kalendarza biżuteryjnego na rok 2019. To znakomita okazja na kolejną prezentację wspaniałej twórczości Artystki.

Zapraszamy do lektury oraz obejrzenia wspaniałych prac, fantastycznych zdjęć z sesji fotograficznych, oraz podziwiania wielkiego kunsztu Artystki.

Zachęcamy także wszystkich do odwiedzenia fanpage’a Artystki.

Ostatnie egzemplarze Kalendarza biżuteryjnego na rok 2019 są na chwilę obecną jeszcze dostępne. Jeśli jeszcze nie posiadasz zdobądź go koniecznie! 

Serdecznie zapraszamy Cię także do wzięcia udziały w aktualnie trwającym Konkursie. Tym razem prace Zwycięzców ozdobią Kalendarz biżuteryjny na rok 2020. Poznaj szczegóły konkursu biżuteryjnego.

Dołącz również do SPECJALNEJ GRUPY na facebooku, gdzie spotkasz mnóstwo osób pozytywnie zakręconych na punkcie tworzenia biżuterii.


Kolejna publikacja w konkursowym kalendarzu Royal Stone jest dla mnie ogromną przyjemnością. Tym razem moja praca, korona “WINTER QUEEN”, styczniową kartą otwiera rok 2019. Mam nadzieję, że będzie on równie udany pod względem artystyczno-biżuteryjnym jak lata poprzednie. Tego sobie i wam wszystkim życzę.

A teraz zapraszam do obejrzenia tego, czym zajmowałam się przez ostatnie miesiące…to efekt pracy nie tylko biżuteryjnej, ale i godziny spędzone na sesjach zdjęciowych, które dają mi równie wiele radości co tworzenie. Dziękuję wszystkim niezwykłym osobom spotkanym na tej ciekawej i emocjonującej drodze.

Do tej pory udało mi się gościć na 5 kartach kalendarzowych. Będę oczywiście walczyć o następne do czego i was mocno zachęcam i życzę wielu sukcesów.  Większość z moich najlepszych prac to właśnie te tworzone na konkursy. Trzymam je wszystkie w swoim biżuteryjnym skarbcu i darzę ogromnym sentymentem.

Żegnam się z wami ja i styczniowa Królowa

Agnieszka Rodo