Piątą uczestniczką zabawy dla Blogerów Polecam RoyaLOVE jest p. Katarzyna Bagińska prowadząca bloga Miracolo. Katarzyna ujarzmia maleńkie kolorowe koraliki. Poznajcie Katarzynę.


Kasia-Miracolo

Katarzyna Bagińska

 

Trudno gadule powiedzieć kilka słów o sobie. Ale spróbuję ;-).
Jestem niepoprawną optymistką. Pozytywnie nastawioną do ludzi i reszty świata. Z wykształcenia artysta plastyk oraz magister ekonomii. To z pozoru dziwne połączenie pozwala mi jednak w życiu połączyć przyjemne z pożytecznym.

 

Miracolo Katarzyna Bagińska Miracolo Katarzyna Bagińska

Sztuka towarzyszyła mi niemalże od urodzenia. Zamiłowaniem do niej zostałam genetycznie obciążona. Kiedy byłam małą dziewczynką, moja prababcia, która  miała talent plastyczny, ale i literacki, uczyła mnie stawiania pierwszych kresek na papierze. Powoli wprowadzała w świat rysunku. Pokazywała magię kolorów.

 

Miracolo Katarzyna Bagińska Miracolo Katarzyna Bagińska

Potem pałeczkę przejęła babcia, która nauczyła mnie precyzji, staranności, wrażliwości oraz tego, żebym zawsze wkładała serce, w to, co robię. Wszystko to zostało mi tak głęboko zakodowane, zakorzenione, że przesiąkłam tym jak gąbka.

Miracolo Katarzyna Bagińska Miracolo Katarzyna Bagińska

 

Jednak życie spłatało mi małego psikusa. Musiałam pożegnać się z farbami olejnymi i zaprzestać malowania nimi obrazów. Tak zrodziła się pasja do maleńkich koralików i kamieni naturalnych. Gdy tylko odkryłam blogowanie, wciągnęło mnie, jak odkurzacz wciąga kurz. I tak od prawie czterech lat prowadzę bloga miracolopiccolo.blogspot. com.

Miracolo Polecam RoyaLOVE Miracolo Polecam RoyaLOVE

Najbardziej lubię koraliki, więc swoje prace wykonuję w technice haftu koralikowego oraz szeroko pojętego beadingu. Od czasu do czasu sięgam też po sutasz. Ciekawi mnie ogromnie art clay i mam nadzieję, że kiedyś uda mi się stworzyć coś pięknego ze srebrnej glinki. Chciałabym też poznać tajniki sztuki jubilerskiej. Lubię uczyć się nowych rzeczy. Rozwijać się. Bo przecież ludzie, którzy mają pasję, nigdy się nie nudzą.

Doradus Miracolo Heliodoxa Miracolo

A blogowanie to moje okienko na świat. Odskocznia od codziennego życia. Miejsce, w którym poznałam i poznaję wiele wspaniałych osób. Takich samych, a nawet jeszcze bardziej zakręconych pasjonatek jak ja. A prywatnie? Mogę powiedzieć, że jestem kobietą spełnioną. Szczęśliwą żoną i mamą, właścicielką kotki, która przynosi szczęście, jak na czarnego kota oczywiście przystało ;-).

Lothlorien Miracolo Protea Miracolo

Pozdrawiam Was ciepło i zapraszam na mojego bloga
Kasia
http://miracolopiccolo.blogspot.com/

Zapisz

Zapisz