W tej, już trzeciej, edycji konkursu dla Blogerów Polecam RoyaLOVE biorą udział cztery Artystki. Pierwszą, którą przedstawiamy jest Agnieszka Klepajczuk prowadząca bloga Ruda Plecie.


Na imię mam Agnieszka, a w wirtualnym świecie funkcjonuję już 5 lat jako Ruda i prowadzę bloga rudziaszkowo.blogspot.com. Pracuję jako tłumacz, a moja rodzina składa się z męża, nastolatki i pięciolatka oraz rudego psa i czarnego kota.

Polecam RoyaLOVE Ruda plecie Polecam RoyaLOVE Ruda plecie

Moja koralikowa pasja zaczęła się dość banalnie kiedy zobaczyłam w internecie sznur koralikowy i postanowiłam dowiedzieć się „jak to jest zrobione.” Szydełkować potrafię „od zawsze” bo nauczyła mnie tego Babcia, więc stosunkowo szybko powstała moja pierwsza koralikowa bransoletka. A później kolejna i kolejna i kolejna. Powstało ich sporo aż odkryłam to, co w koralikowaniu lubię najbardziej do dzisiaj, czyli haft koralikowy. I znowu pomocna okazała się umiejętność haftowania tradycyjną igłą i nitką. W hafcie lubię to, że umożliwia mi „malowanie” bez farb czy kredek, w czym nigdy nie byłam dobra :).

Polecam RoyaLOVE Ruda plecie Polecam RoyaLOVE Agnieszka Klepajczuk, Ruda

Polecam RoyaLOVE Agnieszka Klepajczuk, Ruda Polecam RoyaLOVE Agnieszka Klepajczuk, Ruda

Uwielbiam elementy metalowe i guziki, lubię przeszukiwać targi staroci w poszukiwaniu starej biżuterii, pasków na bazy do bransoletek, torebek i rękawiczek, które służą mi do podszywania biżuterii. Moja kolekcja nieustannie się powiększa i potrzebny mi jest tylko czasorozciagacz, bo czasu zawsze mi brakuje :).

Polecam RoyaLOVE Agnieszka Klepajczuk, Ruda

Tworzę głównie wieczorami w towarzystwie seriali, zwłaszcza kryminalnych i audiobooków. Wybór koraliki czy książka wydaje mi się niemożliwy do dokonania, a audiobooki pozwalają na połączenie tych dwóch pasji.

Polecam RoyaLOVE Agnieszka Klepajczuk, Ruda Polecam RoyaLOVE Agnieszka Klepajczuk, Ruda

Tworzenie biżuterii nie jest moją pracą, jak już wspomniałam pracuję jako tłumacz, i choć cały czas powtarzam, że najszczęśliwsza byłabym gdybym mogła tylko koralikować, to tak naprawdę cenię sobie wolność związaną z tym, że koraliki to tylko (aż?) pasja. Mogę tworzyć biżuterię, która podoba się mi i nie przejmować aktualnymi trendami w modzie. Jest mi jednak niezwykle miło, kiedy moja biżuteria się podoba i jest kupowana i noszona w różnych zakątkach świata.

Polecam RoyaLOVE Agnieszka Klepajczuk, Ruda Polecam RoyaLOVE Agnieszka Klepajczuk, Ruda

 

Serdecznie zapraszam na mojego bloga

Agnieszka Klepajczuk, Ruda Plecie
http://rudziaszkowo.blogspot.com/

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz