Biżuteryjna działalność Anny z bloga Ani Trochę Nudy to głównie sutasz. Ania tworzy piękne kolczyki, wisiory, spinki do włosów  i broszki. Ale to nie jedyna artystyczna pasja Anny. Dziś dzieli się z Wami zamiłowaniem do farb, kleju i pięknych motywów papierowych – słowem do decoupage.


Dzisiaj chciałabym się z Wami podzielić swoimi innymi pasjami poza robieniem biżuterii.

Dużą przyjemność sprawia mi zrobienie jakiejś rzeczy użytkowej swoimi łapkami. Zdarza mi się bawić techniką decoupage, aby ozdobić jakieś szkatułki, doniczki bądź butelki, choć muszę przyznać, że nie czuję się tej dziedzinie specjalistą. Jestem fanką kaktusów i dbam o to, by każdy okaz miał swoją niepowtarzalną doniczkę 😊 Czasami udaję się do piwnicy na poszukiwania starych glinianych doniczek po babci i staram się nadać im drugie życie.

Chyba największym wyzwaniem dla mnie było ozdobienie manekina, który stoi w pracowni krawieckiej mojej mamy. Lubię nadawać serwetkowym wzorom głębię malując je i cieniując akwarelami. Nie pamiętam już ile dni spędziłam nad tym manekinem, ale bardzo go lubię i chętnie zrobiłabym drugi dla siebie 😊 Może znajdę na to czas na emeryturze 😊

Interesują mnie też techniki postarzania mebli. Szczególnie lubię styl Shabby Chic, ale też malowanie tzw. metodą suchego pędzla, która pięknie podkreśla słoje drewna. Poniżej taboret pomalowany właśnie w ten sposób.

Ale nie samym rękodziełem człowiek żyje 😊 muszę Wam się przyznać, że poza „rękoczynami” najbardziej kocham uczyć ludzi angielskiego. I mam to szczęście, że moja praca sprawia mi prawdziwą przyjemność 😊

 

serdecznie pozdrawiam

Anna Gil

Ani Trochę Nudy

P.S.

Jeśli uważasz, że w konkursie Polecam RoyaLOVE powinna zwyciężyć Anna Gil, znajdź w bocznej szpalcie na jej blogu kod rabatowy do royal-stone.pl i dokonaj zakupów z rabatem 12%. Każde zakupy to jeden głos oddany na uczestniczkę zabawy. Zapraszamy!