Podczas gdy Twórcy biżuterii wciąż jeszcze walczą o miejsca w Kalendarzu biżuteryjnym na 2019 rok my prezentujemy prace Laureatów ubiegłorocznej edycji naszego corocznego Konkursu.

Dzisiaj mamy przyjemność zaprezentować twórczość Pani Justyny Karasińskiej znanej w świecie biżuterii jako JUVIKA. Przypomnimy, że w ubiegłym roku ozdobny grzebień do włosów stworzony twórczymi rękami Pani Justyny zwyciężył w naszym Konkursie w inspiracji “Hiszpania” i ozdobił kartę z miesiącem lipcem w Kalendarzu biżuteryjnym na rok 2018!

Pani Justyna nie tylko tworzy piękną biżuterię, ale także maluje i szydełkuje. Po lekturze wpisu serdecznie zapraszamy Was również do odwiedzenia fanpage’a Artystki  – zajrzyjcie koniecznie TUTAJ.

 


 Kim jest Juvika?

Mam na imię Justyna i jestem absolwentką grafiki, mgr sztuki, czyli tzw.  artystką 🙂

Zajmuje się malarstwem, fotografią, trochę grafiką. Czasem coś narysuje, jednak najwięcej przyjemności sprawia mi tworzenie (i noszenie) niepowtarzalnej biżuterii.

Jak to się zaczęło? Pewnego wolnego dnia na emigracji zauroczyłam się naszyjnikiem wykonanym w technice beadingu. Być może tworzenie biżuterii było mi “pisane” bo okazało się , że nieopodal miałam dwa sklepy ze wszystkim i postanowiłam taki naszyjnik zrobić sobie sama. I zrobiłam, ale zupełnie inny!

Od tamtego czasu nie rozstaje się z koralikami i spędzam z nimi niemal każdą chwilę wolną od pracy, a czasami również troszeczkę szydełkuję.

 

Tworzę biżuterię …

 

Czasem szydełkuję …

 

 

Biorę udział w konkursach …

 

 

 

 

 

Maluję …

Pozdrawiam Was serdecznie

Justyna / Juvika