Wakacje i św. Mikołaj?

Dziewczyny: Gosia z Jest Miło oferująca wsparcie sprzedażowe dla Rękodzielników w zakresie wykorzystania Instagrama w niniejszym wpisie wyjaśnia, że to ma sens. Całość doprawiona BezCukrową posypką Małgosi i Karoliny z Bez cukru. Handmade Brand Support.
Życzymy owocnej lektury!


Kto to by myślał, żeby w lipcu o Bożym Narodzeniu myśleć? Są wakacje! Plaża, woda, leniwy czas z książką! Twoje ciało składa się w 90% z truskawek, reszta to woda, bo ta przecież niezbędna do życia. A tu co? Mikołaj? Choinka? Prezenty? Ktoś chyba przedobrzył z truskawkami na słońcu!

Czy oby na pewno?

Dalej się bawisz w rękodzieło?”, „A myślałaś, żeby znaleźć prawdziwą pracę?”, „Ty się bawisz, a on pracuje za Was dwoje,może lepiej weź się za robotę? Tam w naszym markecie szukają ekspedientki i pensja całkiem dobra i blisko byś miała”. Przewijały jej się te wszystkie scenariusze w głowie. Co roku to samo. W tym będzie powtórka.

Te cholerne zasięgi!” pomyślała i jednocześnie bezradnie schowała zmęczoną twarz w spracowane od drutów, lekko szorstkie dłonie.„Co ja mam jeszcze zrobić? No co???”. Przecież zrobiła już wszystko. Stworzyła najpiękniejsze wzory torebek. Wykonała je z należytą starannością wkładając w to ogrom swojego wolnego matczynego czasu, często kosztem zadbania o siebie. I serce też włożyła – dokładnie to, które jej teraz pękało. Zdjęcia zrobiła takie naj naj naj. Instagramowe bardziej być nie mogą. Środek sezonu sprzedażowego i to do tego najlepszego w roku! Przecież jej torebki wydają się być idealnym prezentem pod choinkę. I co? I zero. Kilka przypadkowych sprzedaży nawet za inwestycję w materiały się nie zwróci. A najgorsze to będą te dyskusje przy świątecznym stole. Lekko piszczący głos teściowej nie chciał opuścić jej głowy.

Czy Miłka zrobiła faktycznie wszystko, co mogła? Zrobiła tyle, co wiedziała, że mogła i to na 100%. Ale gdyby tylko jej świadomość na temat przygotowania się do okresu przedświątecznego była większa, nie miałaby ani beznadziejnych zasięgów, ani jedynie kilku przypadkowych sprzedaży. Przede wszystkim nie musiałaby się martwić tym co powie teściowa przy świątecznym stole i miałaby czas zadbać o swoje dłonie.

A jakby tak pomyśleć o Świętach już latem? Stworzyć świetną i działającą strategię? Przygotować sobie dobre podłoże do sprzedaży przedświątecznej i wykorzystać ten czas na 100%? Albo na 200%! I mieć jeszcze czas na zadbanie o siebie, o bliskich, na pieczenie pierniczków i oglądanie Kevina (bez robótek w dłoniach)? Brzmi dobrze, co? Tylko na teściową nie mam żadnej złotej rady. Ale na Twój marketing na Instagramie mam!

W tym roku odbędzie się pierwsza edycja Letniej Miłej Szkoły z Bezcukrową Posypką. To kurs, który pomoże Ci przygotować Twój Instagram do Świąt – aby klienci dopisywali, aby zasięgi nie niszczyły Ci świątecznej atmosfery, aby się nie zajechać i nie paść jeszcze przed Sylwestrem. Instagramowe szkolne lekcje zostaną posypane bezcukrową posypką, która nie tylko rozjaśni, a wręcz poprowadzi za rączkę w temacie przygotowania Twojej marki handmade do najlepszego okresu sprzedażowego ever.

Przeczytaj szczegóły i koniecznie do nas dołącz! – LETNIA MIŁA SZKOŁA Z BEZCUKROWĄ POSYPKĄ

Serdecznie zapraszamy!

Gosia z Jest Miło

Gosia i Karolina z Bez cukru. Handmade Brand Support