I inspiracja konkursowa – “Wiosna”

2 lutego rozpoczęła się tegoroczną edycja Konkursu biżuteryjnego Kalendarz Royal-Stone. To już szósty rok, w którym przyjdzie Wam zawalczyć o miejsca na podium, wyróżnienia, a także uznanie Publiczności. Czeka Was wiele miesięcy doskonałej zabawy, atrakcyjne nagrody a Zwycięzców  czeka publikacja prac w Kalendarzu biżuteryjnym na rok 2019. Konkurs potrwa do 19 października 2018 roku.

Zadaniem konkursowym w tym roku będzie zaprojektowanie oraz wykonanie biżuterii inspirowanej kolejnymi porami roku (wiosna, lato, jesień i zima) z wykorzystaniem przynajmniej jednego z sześciu kolorów opublikowanych na grafikach konkursowych (można dodawać i łączyć w pracach materiały w samodzielnie wybranych kolorach dodatkowych).

Rozpoczynamy od inspiracji “Wiosna”. Zaprojektuj i wykonaj biżuterię inspirowaną wiosną z wykorzystaniem przynajmniej jednego z opublikowanych kolorów (grafika poniżej) i prześlij do nas swoje zgłoszenie najpóźniej do dnia  3 kwietnia 2018 roku do godz. 10.00.

Wszystkie szczegóły Konkursu poznasz z Regulaminu, który znajdziesz TUTAJ.

Zapraszamy Was także do przystąpienia do grupy konkursowej. Trafisz do niej klikając TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy Was do udziału!

UWAGA. W Regulaminie VI edycji Konkursu mamy ważną zmianę – prace konkursowe w każdej z 4 inspiracji możecie zgłaszać do jednej z 3 kategorii:
Kategoria I – BEADING oraz haft koralikowy, tkactwo na krośnie z użyciem koralików.
Kategoria II – SUTASZ oraz haft bez użycia koralików, makrama, frywolitka, tkactwo bez koralików.
Kategoria III – JUBILERSTWO, metaloplastyka, wire-wrapping, chain maille, biżuteria wykonana z glinek metali i mas plastycznych, żywic, drewna, skóry, ceramiki, kompozycje z elementów gotowych, biżuteria z materiałów z recyklingu.

Jeśli technika, w której chcesz stworzyć pracę nie została wymieniona przy żadnej z powyższych kategorii skontaktuj się z nami i spróbujemy coś na to zaradzić 🙂


Członkowie Jury

Niezwykle miło zaprezentować znakomitych Członków Jury tegorocznej edycji Konkursu. W poszczególnych kategoriach Zwycięzców i Nagrodzonych wyłonią:

W kategorii I (BEADING …) :

Pani Grażyna Antoń  (Tipika)

Pani Weronika Kaczor (Weraph)

Redakcja Magazynu Beading Polska

Dział Kreatywny Royal-Stone.

W kategorii II (SUTASZ …):

Pani Ewelina Sikora (Saadia)

Pani Ewa Genge (Skarby Ewy)

Pani Aldona Pintea (AlDonna Design)

Redakcja Magazynu Beading Polska

Dział Kreatywny Royal-Stone.

W kategorii III (JUBILERSTWO …):

Pani Ilona Duszak (Studio Ilona-Art)

Redakcja Magazynu Beading Polska

Dział Kreatywny Royal-Stone.

Poniżej prezentujemy wizytówki prezentacyjne każdego z Członków konkursowego Jury i jednocześnie Wszystkim serdecznie dziękujemy za dołączenie do naszego Grona – jak co roku czeka nas wiele miesięcy ciężkiej pracy i niejednokrotnie trudnych wyborów.