Prezentujemy ostatnią już w tym roku kartkę z kalendarza  Royal-Stone 2015. Na jej karcie znalazła się zwycięska praca P. Kornelii Kubinowskiej ( Sunflower )- wykonana do konkursowej inspiracji “Paw”.  W technice wire wrapping Artystka osiągnęła mistrzostwo, a oglądanie misternie oplecionych pięknych kamieni to prawdziwa uczta dla oczu. Posiadanie i noszenie tej biżuterii nikogo nie pozostawi obojętnym!

Serdecznie zapraszamy do lektury i obejrzenia wspaniałych prac P. Kornelii, a także do odwiedzenia Artystki pod linkami Sunflower, facebook.

 

 

10 Kartka z Kalendarza Royal-Stone grudzień 2015 Kornelia Kubinowska Sunflower“Chciałabym przenieść Was w niesamowity świat minerałów i srebra, materiałów, które dają niesamowite możliwości. To jest jak alchemia. Jest kawałek drutu, blachy, które pod wpływem ognia zaczynają wydobywać z siebie bajeczne kolory (srebro przed lutowaniem pokrywane jest specjalnym płynem, który w wysokiej temperaturze potrafi zabarwiać płomień nawet na turkusowy kolor), wszystko zaczyna się ze sobą łączyć, nabiera kształtu. Uwielbiam ten proces twórczy bo tak do końca to sama nie wiem co będzie na jego końcu.”

 

 

02 Kartka z Kalendarza Royal-Stone grudzień 2015 Kornelia Kubinowska Sunflower

“Tworzeniem biżuterii zajmuję się od 10 lat, cały czas uczę się czegoś nowego i sporo jeszcze do odkrycia przede mną. Wszystko zaczęło się od tradycyjnych “składaków” czyli biżuterii robionej w całości z gotowych elementów. Potem odkryłam wire-wrapping i wciągnęło mnie na dobre ale czegoś mi brakowało więc z czasem nauczyłam się lutować srebro i oprawiać kamienie. Teraz łącze te dwie techniki ze sobą.”

 

 

“Zapraszam do oglądania moich prac ale na początek LABRADORYTY – moja wielka miłość, którą zrozumie tylko ktoś kto sam zakochał się w tych kamieniach.”

07 Kartka z Kalendarza Royal-Stone grudzień 2015 Kornelia Kubinowska Sunflowerlabradoryt

 

Kartka z Kalendarza Royal-Stone grudzień 2015 Kornelia Kubinowska Sunflower

07 Kartka z Kalendarza Royal-Stone grudzień 2015 Kornelia Kubinowska Sunflower09 Kartka z Kalendarza Royal-Stone grudzień 2015 Kornelia Kubinowska Sunflower06 Kartka z Kalendarza Royal-Stone grudzień 2015 Kornelia Kubinowska Sunflower08 Kartka z Kalendarza Royal-Stone grudzień 2015 Kornelia Kubinowska Sunflower11 Kartka z Kalendarza Royal-Stone grudzień 2015 Kornelia Kubinowska Sunflower12 Kartka z Kalendarza Royal-Stone grudzień 2015 Kornelia Kubinowska Sunflower03 Kartka z Kalendarza Royal-Stone grudzień 2015 Kornelia Kubinowska Sunflower05 Kartka z Kalendarza Royal-Stone grudzień 2015 Kornelia Kubinowska Sunflower04 Kartka z Kalendarza Royal-Stone grudzień 2015 Kornelia Kubinowska Sunflower01 Kartka z Kalendarza Royal-Stone grudzień 2015 Kornelia Kubinowska Sunflower 13 Kartka z Kalendarza Royal-Stone grudzień 2015 Kornelia Kubinowska Sunflower

14 Kartka z Kalendarza Royal-Stone grudzień 2015 Kornelia Kubinowska Sunflower

Jeśli wspaniała biżuteria Sunflower zrobiła na Tobie wrażenie, miło będzie gdy napiszesz o tym w komentarzu.