Za nami już druga – jesienna edycja konkursu dla Blogerów – „Polecam RoyaLOVE”. W tej edycji wzięło udział sześć uzdolnionych Artystek – Joanna, Justyna, Katarzyna, Sylwia, Małgorzata i Weronika. Przez trzy miesiące trwania konkursu zaprezentowały one na blogu Royal-Stone swoje prace, przygotowały dla Was wspaniałe tutoriale z technik beadingu, sutaszu i metaloplastyki oraz opowiedziały o swoich pozabiżuteryjnych pasjach i zainteresowaniach.

W tym czasie mogliście także skorzystać z rabatów w sklepie www.royal-stone.pl pobierając specjalne, personalizowane KODY RABATOWE opublikowane na blogach każdej z nich.

Jak wiecie, nasza akcja przewidywała nagrodę dla tej z Blogerek, której KOD RABATOWY użyliście największą liczbę razy.

Teraz czas na podsumowanie: BON O WARTOŚCI 500 zł trafia do Weroniki Kaczor blogowej Weraph. Udział procentowy wykorzystania przez Was kodu rabatowego z bloga Weroniki był najwyższy (wyniósł 26,92%).

 

Royalove_02_wyniki_blog_wpis2

Artystkom biorącym udział w konkursie serdecznie dziękujemy. Dziękujemy także Wam – czytelnikom blogów rękodzielniczych i klientom royal-stone.pl którzy w tym konkursie pełną niejako rolę jurorów. Oczywiście serdecznie zachęcamy Was do stałych odwiedzin blogów każdej z uczestniczek gdzie zawsze znajdziecie interesujące, wartościowe treści.

Weraph Krupkowska Gigi Miracolo Qlka Perla Art

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz