Dzisiaj przedstawiamy Wam prace przyjęte do 5-tej z konkursowych inspiracji w Konkursie biżuteryjnym Kalendarz Royal-Stone 2018 . Waszym zadaniem przy projektowaniu konkursowej biżuterii było sięgnięcie do motywów związanych z USA.

Zwycięzców wyłoni Jury w składzie, który poznasz z wpisu pod linkiem:  kliknij TUTAJ. Ogłoszenie wyników planujemy na dzień 16 czerwca 2017 r.

Jedna z prac otrzyma NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI, czyli nagrodę przyznawaną Waszymi głosami. Głosowanie potrwa do  15 czerwca do godz. 23.59. Aby zagłosować przejdź do albumu konkursowego opublikowanego na naszym fanpage’u (kliknij TUTAJ) i daj swoje „lajki” pod pracami, które Ci się podobają. Nagroda Publiczności trafi do rąk Twórcy, który zdobędzie najwięcej Waszych głosów.

Oprócz nagród przewidzianych w Regulaminie (ufundowanych przez Royal-Stone) Wydawnictwo Bernardinum ufundowało także NAGRODĘ SPECJALNĄ czyli 12 pięknych, olbrzymich albumów Autorstwa Pani Elżbiety Dzikowskiej pt. „Biżuteria świata”, w których Pani Elżbieta (będąca jednocześnie filarem konkursowego Jury) osobiście wpisała gratulacje oraz złożyła autograf dla Zwycięzcy każdego z 12-tu etapów naszego Konkursu. Nagroda Specjalna trafi do 12-tu Osób, które staną na najwyższym podium, czyli zajmą I miejsce w jednej z 12-tu konkursowych inspiracji.

Jeśli tworzysz biżuterię weź udział w Konkursie. Do wygrania cenne nagrody oraz miejsce na Twoją pracę na kartach Kalendarza biżuteryjnego Royal-Stone na rok 2018! Szczegóły poznasz z Regulaminu, który znajdziesz TUTAJ.